Dvein yine şaşırtıcı bir video ile ortaya çıktı!

1168795_1483819058549104_1018271724_n

İspanya’dan ünü tüm dünyaya yayılan ödüllü post prodüksiyon ve görsel efekt ajansı Dvein; “Lady Is a Tramp” isimli son animasyon filmiyle yaratıcı yönünü bir kez daha sıradışı bir biçimde ortaya koyuyor.

Sanat yönetmenliği, tasarım, sinema, film, müzik ve yayıncılık gibi alanlarda animasyonlar yapan Dvein, konsept yaratmaktan uygulamaya, kreatif sürecin herhangi bir aşamasında, devreye girdiği noktada harikalar yaratıyor.

2007’de Barselona’da kurulan Dvein, “live action” ve “CGI” (Computer-generated imagery) ile hikaye anlatmanın sınırlarını zorlamayı seviyor. Zaten kurucu kreatif direktörler Teo Guillem ve Carlos Pardo en başından itibaren özgünlük peşinde olan ve örneğin 2009’da OFFF Festival için hazırladıkları tanıtım filmi ile Saatchi & Saatchi’nin New Director Showcase’ine girmeyi başarmış bir ikili.

2013’te Türkiye’nin ilk dijital tasarım festivali GRID‘e de gelen bol ödüllü Dvein’ın son çalışması “Lady Is a Tramp”i izlemelisiniz. Diğer işlerini de aşağıdaki linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.

dvein.com

Lady is a tramp from Dvein on Vimeo.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com