!f music Emika ile ‘merhaba’ diyor!

Emika02

Bu yıl dördüncü yaşını kutlayacak olan !f music, müziği sinemaya, sinemayı sahneye taşımaya ve “Düne, bugüne, yarına!” vurgulu partileriyle de İstanbul gece hayatını hareketlendirmeye devam ediyor.

!f İstanbul’dan önce “merhaba” demeyi geleneksel hale getiren !f music, ilk partisini 23 Ocak’ta The Hall’da veriyor. 1890’ın co-sponsorluğunda gerçekleşecek ve Ana Sahne’de Just D ve Ah!Kosmos’un setleriyle başlayacak gecenin yıldızı ise Çek asıllı İngiliz müzisyen Emika!

Ninja Tune plak şirketinin son yıldızlarından Emika, ilk single’ı “Drop the Other” ile dikkatleri çekmiş, özellikle kışkırtıcı vokali, karanlık ve yenilikçi müziğiyle övgüler toplamıştı. Okul yıllarında aldığı piyano ve kompozisyon eğitimini dubstep’in karanlık melodilerine yansıtmayı başaran sanatçının, Mary-Anne Hobbs’tan Thom York’a sağlam bir hayran kitlesi bulunuyor.

2011’de Ninja Tune’dan çıkan ve kendi adını taşıyan ilk albümüyle eleştirmenlerden tam not alan Emika, geçen yıl çıkardığı ikinci albümü “DVA” ile elektronik müzik sahnesindeki yerini iyice pekiştirdi.

Gecede ayrıca, ana sahne dışında arka odada müzik durmadan devam edecek ve Ece Özel ile Candaş Baş’ın geceye özel setleri alternatif arayanları dansa çağıracak.

Maximum Kart’tan !f music avantajları Biletix’ten alınabilecek biletler Tam 40 TL, Öğrenci ise 30 TL’den satışa sunuldu. Festivalde İş Bankası Maximum Kart sahiplerine özel olarak hazırlanan “Maximum Müzik” paketleri ile biletlerde %50 indirim ayrıcalığı sağlanıyor! İş Bankası Maximum Kart sahipleri, “Maximum Müzik” paketiyle en az 2, en fazla 6 adet parti biletini %50 indirimle satın alabiliyorlar.

!f music Açılış Partisi

Emika + Just D + Ah!Kosmos + Ece Özel + Candaş Baş

Tarih: 23 Ocak 2015, Cuma

Saat: 22:00

Yer: The Hall

Bilet ücretleri: Tam 40 TL, Öğrenci 30 TL

Emika01

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com