Vertigo etkisiyle sanat sosyalleşecek!

leke logo

Yaratıcı sanat topluluğu Leke Community, Now. işbirliğiyle 22 Ocak Perşembe 22.00’de Indigo’da farklı disiplinlerden sanatçıları birleştiriyor ve ortaya sıra dışı bir gece çıkıyor: Vertigo!

Leke sanatçısı ressam Cansu Taştan’ın farklı kadınların ruhlarını öyküleyen çizimlerinden dördü canlanıyor. Bir yandan dijital görsel sanatlar ile bu resimler hareket ediyor, diğer yandan Ömer İnanç’ın eşsiz dokunuşuyla ortaya çıkan dans koreografilerini genç, yetenekli dansçılar Beril Baştürk, Şiva Cambazoğlu, Elif Aktaş ve Selin Erkek canlandırıyor.

Eğlence ve sanatın birleşeceği gecede Doruk Han ve Ege Konuk sanatseverlere eşlik edecek ve performanslardan hemen sonra Murat Uncuoğlu sahneyi devralacak.

Leke Community ve NOW. Hakkında:

NOW. yaratıcı etkinlikler üreten, iyi olduğuna inandığı müziği sunan ve tasarım faaliyetlerinde bulunan bir kent kültürü markası. 

Leke Community gençlere yaratıcı yönlerini geliştirebilecekleri fırsatlar sağlıyor, yeni ve farklı alanlarda kültürel etkinlikleri sosyal hayata getiriyor.

Gençler için sanatı daha yakına getirip, sosyal hayatlarıyla kişisel ilgilerini birleştirmelerine olanak tanıyor. Gençlere sanatçıyı bilet alıp sırada bekleyecekleri bir ortamda sunmaktansa, her zaman gittikleri, arkadaşlarıyla gitmeye alışık oldukları yerlere getirerek sosyal hayatlarında sanata daha çok yer vermek isteyenlere olanaklar sunuyor.

 

 

Vertigo

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com