Warhol’dan Dali’ye… Pardon, siz gerçek misiniz?

Hyper-Realistic-Sculptures-Kazuhiro-Tsuji-15-730x511

Kyoto’da yaşayan sanatçı Kazuhiro Tsuji’nin heykellerinde Andy Warhol, Salvador Dali ve Abraham Lincoln sanki nefes alıyor ve bizimle konuşacak gibiler.

Kazuhiro Tsuji’nin hiper realistik heykelleri biraz ürkütücü olmakla beraber dokunma arzusu uyandırıyor. Tsuji’nin bütün eserleri öyle. Sanatçı, kendini tamamıyla heykeltraşlığa adamadan önce hepimizin gayet iyi bildiği (ödüllü) filmlerde makyaj sanatçısı olarak çalışıyordu.

“Hemingway & Gellhorn”da Nicole Kidman’i harikulade bir şekilde yaşlandıran da o, Angelina Jolie’ye “Salt”ta bambaşka bir surat kazandıran da yine Tsuji’nin ta kendisi.

Muhtelif zamanlarda Oscar ve BAFTA ödüllerine aday gösterilen ve pek çok ödülü bulunan Make-Up sanatçısının tüm işlerini görmek için mutlaka web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

kazustudios.com

Hyper-Realistic-Sculptures-Kazuhiro-Tsuji-5-730x1054 Hyper-Realistic-Sculptures-Kazuhiro-Tsuji-3-730x972 Hyper-Realistic-Sculptures-Kazuhiro-Tsuji-7-730x1003 Hyper-Realistic-Sculptures-Kazuhiro-Tsuji-8-730x1001 Hyper-Realistic-Sculptures-Kazuhiro-Tsuji-12-730x1003

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com