SESLERARASI Elektronik Müzik Performansları başlıyor!

seslerarasi

SALT ve Red Bull Music Academy işbirliği ile SESLERARASI Elektronik Müzik Performansları başlıyor. Bu seri kapsamında, Mart ve Nisan’da dört Çarşamba akşamı, sesin farklı katmanlarında gezinen sekiz performans gerçekleştirilecek. 

SALT ve Red Bull Music Academy iş birliğiyle düzenlenen elektronik müzik performans serisi Seslerarası, İpek Görgün ve Fuji Kureta performanslarıyla başlıyor. Görgün’ün sabit medya ve canlı elektronik doğaçlamayla gerçekleştireceği performansın ardından, Şahin Kureta ve Deniz Öztürk’ten oluşan Fuji Kureta sahne alacak.

İpek Görgün ITU-MIAM Sessel Sanatlar Bölümü’nde doktora eğitimine devam ediyor. 2001-2013 yıllarında, Bedroomdrunk’ta bas gitarist ve vokalist olarak görev aldı. Red Bull Music Academy’nin 2014 yılı katılımcılarından biri olarak Tokyo’da, Ryoji Ikeda’nın Test Pattern No: 6 eserinin açılışını yaptı ve Otomo Yoshihide ile canlı doğaçlama gerçekleştirdi.

Fuji Kureta 2008 sonundan bu yana birlikte çalışan Şahin Kureta (müzik) ve Deniz Öztürk’ten (müzik-sözler) oluşuyor. Haziran 2014’te “Andrey” adlı bir albüm çıkaran elektronik pop ikilisinin kısa bir süre önce “Yetunde” adlı EP’si yayımlandı.

SALT ve Red Bull Music Academy İşbirliği ile SESLERARASI Elektronik Müzik Performansları 

İpek Görgün

Fuji Kureta

11 Mart, 19.00 

SALT Beyoğlu, Açık Sinema

biblo

Ah! Kosmos

25 Mart, 19.00 

SALT Beyoğlu, Açık Sinema

Görkem Han Jr.

Seretan 

8 Nisan, 19.00 

SALT Beyoğlu, Açık Sinema

Meczup

Barkın Engin & Tuna Pase

22 Nisan, 19.00

SALT Beyoğlu, Açık Sinema

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com