Elinizi çabuk tutun, Cappadox biletleri bu Cuma satışa çıkıyor!

IMG_2679

Festivaller ülkesi olduk, doğru, ama bu festival hepsinden farklı. Ve de ilk kez gerçekleşiyor. Yeni doğan Cappadox Festival’in açıklanan programı öyle heyecan verici ki, Kapadokya’nın büyüsüne bambaşka bir büyü katacağı kesin. 

Pozitif Live’ın elinin değdiği festival ve etkinliklerin her birinin ayrı deneyim yaşattığını hepimiz biliyoruz. Ancak doğasıyla, coğrafyasıyla başka bir dünya algısı yaratan Kapadokya’da gerçekleşecek olan Cappadox deneyim yaşatmayı birinci sıraya yerleştiriyor.

Kültür, doğa, müzik, çağdaş sanat ve gastronomi festivali Cappadox’un programını cappadox.com’da hemen incelerseniz, ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Tarifi mümkün olmayan, masalsı dokusuyla dünyanın dört bir köşesindeki festival takipçilerini Kapadokya’ya davet eden Cappadox, 16-18 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Hem yeni ve sıra dışı temasları mümkün kılmayı hem de tarihin geleceğe uzanan izlerini takip etmeyi vaat eden festivalin bilet satışları ise 13 Mart Cuma günü Biletix üzerinden başlayacak.

Fotoğraf: Erel Eryürek

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com