Sucuk ve Bratwurst ama bildiğiniz gibi değil!

KR_150317_Sucuk-und-Bratwurst-Gruppenbild

1994’te anaokulunda bir araya gelmişler, 2014’te kendi ajanslarını kurmuşlar; Sucuk & Bratwurst aralarında Türk kanının da bulunduğu, ölene kadar birlik yemini eden saldırgan kafada yaratıcı bir oluşum. 

Editoryal tasarım, ilüstrasyon, dijital tasarım gibi alanlarda iş üreten Sucuk & Bratwurst Alman Page dergisi ile yaptığı röportajda ajans yapılarını da eğlenceli bir şekilde tarif ediyor: “Sabahları birlikte spor yapıyoruz. Sonra birlikte yemek pişiriyoruz ki içimizden birileri mutlaka geç kalıyor. Herkes toplaştığında çalışmaya başlıyoruz. Bu da gece yarılarına kadar demek oluyor…”

Her daim kafaları açık olduğu için, en son ne duyduysalar anında paylaşıyorlar. İlham da öyle geliyor. Günlük hayatta da işde de aynı level’da olan ekipte herkes tek tek bir şeyin en iyisini yapıyor. Fikirler ve düşünceler ortaya döküldükten sonra uygulama kısmı geliyor ki orada ekip çalışması ciddi önem kazanıyor.

Sucuk & Bratwurst, müşterilerinden bahsetmeyi de sevmiyor. Argümanları, ‘bir beyefendi keyfini çıkarır ve susar'; mottoları ‘şöhret değil, para gelsin’. (iş örnekleri aşağıda)

sucukundbratwurst.de

bandana-512x341 comUnity-512x341 groove1-512x341 vvc6-512x341

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com