Babylon Asmalımescit’te son alkışlar!

Babylon2

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın en iyi canlı müzik mekanları arasında gösterilen Babylon, doğduğu evi Asmalımescit’e 16 Mayıs’ta veda ediyor.

Kurulduğu günden bu yana iyi müzik, samimi bir ortam ve daima kaliteli hizmet anlayışıyla sayısız uluslararası ve yerli müzisyeni sahnesine konuk eden Babylon, yolu bugüne kadar Babylon’dan geçen herkesi Mayıs ayındaki düzenlenecek konserlerle mekanla vedalaşmaya davet ediyor. 

Babylon Asmalımescit’in son konseri Iyeoka

Babylon’da son kez sahneye soul ve rhtyhm’n blues’a getirdiği yenilikçi pop yaklaşımıyla dikkat çeken ve ender rastlanılan bir sese sahip Iyeoka çıkıyor. Daha önce Femi Kuti, Zap Mama ve Soulive gibi blues, soul ve cazın en önemli müzisyenleriyle beraber aynı sahnede performans sergileyen, ses rengi ve vokalleriyle Nina Simone’a benzetilen Iyeoka, Babylon’da misafirlerini caz ve soul ile dolu bir geceyle bir araya getiriyor.

Babylon yeni sezonu yeni mekanında karşılayacak

Tam 15 senedir şehrin müzik ve eğlence hayatına yön veren Babylon, yeni sezonda ahalisini haftanın her günü tüm gün boyunca vakit geçirilebilecek yeni kurgusu ve özgün bir programla yeni evi Babylon Bomonti’de karşılayacak.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com