Sevgiliniz geceleri onu aldattığınızı mı düşünüyor?

freelancer

“Özgür Tasarımcılar” platformu, kendisini şehrin inovasyon ve yaratıcılık merkezi olarak tarif eden ATÖLYE İstanbul evsahipliğinde “Freelance Hayatta Kalma Atölyesi”ne çağırıyor.

Freelance olarak çalışan tasarımcıların tanışma ve paylaşım platformu “Özgür Tasarımcılar”, ATÖLYE İstanbul evsahipliğinde organize ettiği “Freelance Hayatta Kalma Atölyesi”ne davet ediyor:

“Evet, evet, etrafımızdaki herkes freelance kariyere ya kenarından ya da tepeleme dalmak üzere…

Peki komşunuzun oğlu sahi bu kadar para kazanıyor mu, yeni mezun kuzeniniz 3 şirketle birden nasıl çalışabiliyor, eski patronunuz şirketi neden kapatıp Bodrum’a yerleşti, kahveleri gerçekten müşteri mi ısmarlıyor, sevgiliniz geceleri onu aldattığınızı mı düşünüyor?

İşte bu gibi sorular aklınızın ucundan bir türlü gitmiyorsa yolu freelance’ten geçen herkesle bir gün elbet buluşuruz diyerek sizi Özgür Tasarımcılar’ın ATÖLYE İstanbul evsahipliğinde düzenleyeceği ‘Freelance Hayatta Kalma Atölyesine’ bekleriz.

Katılım 12 kişi ile sınırlı olup rezervasyon gerekmektedir. Reservasyon ve kayıt için bize ozgurtasarimcilar@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Özgür Tasarımcılar olarak 20 Nisan Pazartesi akşamı saat 19:00 da ATÖLYE İstanbul Beta Space’te görüşmek üzere.”

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com