Ezber bozan “Kendin Ol” vizyona giriyor!

17090955771_89a23a6672_z

Serkan Özarslan’ın yönettiği ve İmer Özgün, Çağrı Şensoy, Olgu Baran Kubilay ile Volkan Cal’ın oynadığı Kendinol, 24 Nisan 2015’de MC Film dağıtımıyla Don Kişot Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.

“Kendin Ol” Türk sinemasında internet dünyası ve sanal gerçeklik üzerine çekilmiş ilk film. Filmin yönetmeni Serkan Özarslan, “Biz çok büyük bir dünyanın küçük bir hikâyesini anlattık” diyor.

Film, kendimizi uzak gördüğümüz, aslında içinde olduğumuz bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor.

Ünlü oyuncu Zeynep, kamp yapmak için izinsiz girdiği bir özel mülkte iki adam tarafından yakalanıp bir depoya hapsedilir.

Kendisini kapattıkları yerden kurtulmak için büyük mücadele veren Zeynep’in neden o kamp alanına geldiği hikâye ilerledikçe anlaşılır. Zeynep kurtulduğunda her şeyin nasıl bir oyunun parçası olduğu anlaşılır.

Yapımcılığını F. Selim Ünel’in üstlendiği “Kendin Ol”un senaryosu M. Volkan Özarslan’a ait.

Psikolojik öğelerde işlenen sinema filmi, senaryosu itibariyle kadrosunda star isim yerine yetenekli oyunculardan kurulu bir kadroyla çekilmiş.

Filmin başrollerini İmer Özgün, Olgu Baran Kubilay ve Çağrı Şensoy paylaşıyor. Star oyuncu oynatma endişesinden uzak çekilen sinema filminin yapılan iki afiş çalışmasında oyuncular yerine sandalye ve heykel kullanılması da ilgi çekici bir unsur olarak göze çarpıyor.

17000514137_3f1f0e99c7_z

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com