Ceyl’an Ertem Avrupa Caz Buluşması’nın konuğu!

ceylan ertem

Ceyl’an Ertem, 2006 yılından bu yana düzenlenen ve caz müzikseverleri biraraya getiren jazzahead! festivalinde sahne almaya hazırlanıyor.

Almanya’nın Bremen şehrinde, “European Jazz Meeting” organizasyonu kapsamında gerçekleşen ve Avrupa’nın birçok şehrinden önemli caz müzisyenlerinin sahne aldığı bu özel festivalin Türkiye’den tek konuğu Ceyl’an Ertem.

Kendine has yorumu ve masalsı şarkılarıyla müzik dünyasında kendine özgü bir yer edinmiş olan Ceyl’an Ertem’e gitarda Cenk Erdoğan, bas gitarda Murat Çopur, tuşlu çalgılarda Adem Gülşen, davulda Ekin Cengizkan ve saksafonda da Barış Ertürk gibi müzisyenler eşlik edecek.

Sanatçı, onbinlerce ziyaretçisiyle uluslararası caz arenasının en önemli festivallerinden biri olarak kabul edilen jazzahead! festivali kapsamında 25 Nisan’da sahneye çıkacak.

Ceyl’an Ertem; Bremen dönüşünde 1 Mayıs’ta Bodrum’da Mandalin Bar’da, 2 Mayıs’ta İzmir Alsancak Hayal Kahvesi’nde, 8 Mayıs’ta Beyrut Performans Hall’de, 22 Mayıs’ta da Hayal Kahvesi Beyoğlu sahnesinde dinleyicilerle bir araya gelecek.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com