60 saniyede mutlu olmanın sırları burada!

maxresdefault

The School of Life, yani Hayat Okulu’nu bilmeyen var mı? Alain de Botton’un ilk olarak 2008’de Londra’da hayata geçirdiği bu okul, YouTube’da “hap mutluluklar” servis ediyor. İşte yenisi: 60 Saniyede Mutlu Olmanın Sırları…

Beğenirsiniz beğenmezsiniz ama Alain de Botton bizim topraklarda da sıkı bir okuyucu kitlesi olan ve bir ayağı İstanbul’da bulunan The School of Life’ıyla da, ilgiyle takip edilen bir yazar ve düşünür.

The School of Life felsefe, edebiyat, psikanaliz ve görsel sanatların sunduğu yaklaşımlar ve rehberlik aracılığı ile katılımcıları akıllı ve iyi yaşama alternatiflerini keşfetmeye ve tartışmaya davet eden bir okul.

Potansiyelimizi nasıl gerçekleştirebiliriz? Aşkı nasıl zinde tutabiliriz? Nasıl fark yaratırız? Nasıl yaratıcı oluruz? Sakin kalmayı nasıl başarırız?..

Bütün bu ve benzeri soruların cevaplarının arandığı ve tartışıldığı The School of Life, taze ve diri tutan videolarıyla da ilgi çekmeyi başarıyor. The Secrets of Happiness – in 60 Seconds isimli video hap mutluluk önerileriyle olduğu kadar, görsel yönüyle de izlenesi..

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2020 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com