Newsletter’ların şahikası Lena Dunham’dan!

enhanced-buzz-wide-3467-1436838165-7

Lena Dunham geçtiğimiz hafta “Lenny”i muştuladı. Eylül’de başlayacak olan haftalık “Newsletter” projesi, her şeyden sıkılan ve bayat bulan genç kadınları sevindirecek gibi.

Yeni projesi Lenny ile, gündemden düşmek niyetinin hiç olmadığını gözmüze sokan Lena Dunham’ı tebrik etmek lazım.

Her şeyden önce, kendi kuşağının kadınlarına “Girls” dizisiyle ve çok satan kitabı “Not That Kind Of Girl” ile önemli ölçüde özgüven aşıladığı için. Dunham’ın kendi özgüveni ve cesaretinin tartışılacak tarafı kalmadı zaten. O, sosyal medya neslinin neo feminist ikonlarından.

Yapımcı ortağı Jenni Konner (foto) ile birlikte hayata geçirdiği bu yeni projenin de öyle olacağından hiç kuşkumuz yok.

Peki nedir bu yeni Newsletter formatı; hem Newsletter’ın miyadı dolmuyor mu diye düşünenler çıkabilir. Ancak belli ki Dunham bu projesiyle formatı yeniden diriltmek için bir dizi “cool” ve internette söz sahibi olan kadınları yamacına toplamış.

Bloggerlar ve muhtelif yazarlar samimi ve derinlikli düşüncelerini, fikirlerini, kısa hikayelerini, cinsellikle ilgili tüyolarını, müzik önerilerini vb. artık Dunham’ın Lenny’si aracılığıyla doğrudan e-posta olarak okuyabilecekler.

Oradan buradan posta kutumuza yağan ve hemen hiç okunmadan çöp kutusunu boylayan ruhsuz ve yavan Newsletter’lardan bunaldığımıza göre, Dunham’ın bize sunacaklarını merak etmiyor değiliz…

Projeyi takip etmek için:

lennyletter.com

instagram.com/lennyletter

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com