Müstakbel karısıyla yazışmaları düğün kıyafeti oldu!

jacket_0

Grafik tasarımcı Nick Reeve’in, çöpçatanlık sitesinde tanıştığı müstakbel karısıyla çıkmaya başladığından beri aralarında geçen yazışmalarını damatlığına taşıması fikrine bayıldık.

Ayakkabı markası Clarks’ın kreatif beyni grafik tasarımcı Nick Reeve, bundan üç yıl önce Match Affinity sitesinde tanıştığı müstakbel karısı ve kendisinin e-maillerini damatlığının tasarımına taşımış.

“İlk başlarda çok fazla mailleşiyorduk. Bir hafta sonra buluştuk ve iki yıl sonra da nişanlandık” diyen Reeve, giyeceği damatlığının çok özel olması için epeyce kafa patlatmış. Sonuç ise muhteşem olmuş!

İnternette tanışmanın tabu olmaktan çıktığını ve artık pek çok insanın hayat arkadaşını bu şekilde bulduğunu vurgulayan tasarımcı, ‘düğünümüzde giyeceğim kıyafetin anlamlı olmasını istedim ama zorlama bir tasarım da olsun istemedim.

İlk buluşmamızdan önce yazdıklarımızla birbirimizi o kadar çok tanıdık ki, karşılaştığımızda hiç yabancılık çekmedik.

Her şey var o yazışmalarda; tüm hayatımızı birbirimize anlatmışız. Tasarladığım düğün kıyafetim, iki birbirini yakından tanımak isteyen insanın, dürüst yazışmalarının kutlanması niteliğinde’ diyor.

Kendisi gibi özel tasarımlara merak duyan İngiliz terzi Marc Wallace ile el ele vererek 12 haftada hazırladığı, bu ilham verici düğün kıyafeti gerçekten de takdire şayan olmuş.

pocket_square_0

lining1_0 artwork_1 inside_0 pocket_square3_0

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com