Ceylan Ertem’den “El Adamı”na klip geldi!

CEYLAN EL ADAMI (0-04-08-03)

Bugüne dek yazdığı ve yorumladığı tüm şarkılarla, alternatif müzikseverler için her zaman özel bir yere sahip olan Ceyl’an Ertem, Sony Music etiketiyle yayımladığı üçüncü solo albümü “Amansız Gücenik” in ikinci video klibini dinleyicilerle buluşturdu.

Kendine has yorumu ve masalsı şarkılarıyla müzik dünyasında kendine özgü bir yer edinmiş olan Ceyl’an Ertem, daha önce birçok kez sahnede seslendirdiği ve yorumuyla büyük beğeni topladığı, Yıldız Tilbe’nin unutulmaz şarkısı “El Adamı”na müzikseverlerden gelen yoğun talep üzerine “Amansız Gücenik” albümünde yer vermişti.

Ceyl’an Ertem, geçtiğimiz günlerde dinleyicilerinin uzun zamandır kliplendirmesini istediği; sözü ve müziği Ceyl’an Ertem’in “ilham kaynağım, dev ruh” olarak tanımladığı Yıldız Tilbe’ye ait olan “El Adamı” şarkısının klibi için kamera karşısına geçti.

Sanatçının tüm kliplerinde olduğu gibi, yönetmen koltuğunda yine Dağhan İş’in oturduğu “El Adamı” klibinde Ceyl’an Ertem’in stil danışmanlığını Burcu Erim üstlendi.

Klipte beş farklı kostümle kamera karşısına geçen sanatçı, beş farklı Ceyl’an olarak ekranlara yansıtıldı. Ceyl’an Ertem’in yepyeni klibi “El Adamı” YouTube’da CeylanErtemVEVO kanalı ve tüm müzik kanalları aracılığıyla dinleyicilerle buluştu.

CEYLAN EL ADAMI (0-00-49-11) CEYLAN EL ADAMI (0-01-32-16)

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com