Sagmeister & Walsh’ın yeni çıplak fotoğrafları çıktı!

BI_150821_kakerlaken_2

Tasarım gurusu Stefan Sagmeister ve ortağı Jessica Walsh yine soyundu. Bu kez ciddi bir sebepleri de var. Üzerlerinde karafatmalarla beraber yayınladıkları fotoğraflar aslında yeni ofislerine taşınma duyurusu. Nasıl mı?

Son zamanlarda New York’ta ciddi bir haşarat sorunu yaşanıyor. Şehrin belli bölgelerini ele geçiren haşaratlar arasında karafatmalar yoğunlukta. Bu durumdan nasibini alan ve artık ciddi sıkıntı yaşayan Sagmeister & Walsh da eski stüdyolarını terk edip yeni bir bölgeye taşınanlardan.

İkilinin bu taşınma hikayesini fotoğraflı bir anonsa, hatta projeye çevirmeleri de, onlardan beklenecek nitelikte. Zira ne zaman kurumsal bir yenilik yapıyorlarsa, bunu soyunarak yaptıkları da malum. İlk bir araya gelişlerini de soyunarak iletmişlerdi, hatırlarsanız.

Bu kez ünlü fotoğrafçı Henry Hargreaves girmiş devreye ve üstteki ve alttaki spektaküler fotoğrafları çekmiş. Hemen belirtelim, fotoğraflarda Sagmeister & Walsh’ın üzerlerindeki karafatmalar da fotoşop değil, gerçek.

Bir kısmı ölü, bir kısmı canlı olan böcekli çekimlerden sonra ise Hargreaves, bir başka karede ikiliyi pırıl pırıl, hatta elegan kılıkta görüntülemiş.

Fotoğraflarla birlikte ikilinin yaptığı duyuru ise şöyle:

“We were living among cockroaches and mice for several years at our old studio. When our ceiling fell through from toilet water, we felt it was time to move on. The Sagmeister & Walsh studio is now located at a somewhat nicer space: 900 Broadway, Suite 203, New York, NY 10003″

BI_150821_kakerlaken_1 BI_150821_kakerlaken_3

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2020 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com