Çaresi yok, Apple Music için biraz daha bekleyeceğiz!

apple-music-festival-2015-pharrell-williams

iTunes International’ın başkan yardımcısı Oliver Schusser’in geçenlerde The Guardian ile yaptığı röportajda, Apple Music için biraz daha ev ödevleri olduğunu söyledi…

Oliver Schusser’in The Guardian ile yaptığı röportaja göre Apple Music’in devreye girmesine biraz daha vakit var. Ortaya çıkacak ürünün daha da kusursuzlaşması için yoğun bir çalışma içinde olduklarını söyleyen iTunes International’ın başkan yardımcısı, ‘tüm konsantrasyonumuz editoryal içerik, playlist’ler üzerine. Bunun için uluslararası ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Ayrıca yeni birtakım özellikler ekliyoruz ve belirli şeyleri finalize etmek için uğraşıyoruz’ dedi.

Schusser, bir piyasa analistinin, şu ana kadar 11 milyon kayıtlı kullanıcının yüzde 48’inin servisi kullanmayı bıraktığıyla ilgili raporunu ise şöyle yorumladı:

“Ürünün kendisinden başka hiçbir şey ile ilgilenmiyoruz; bütün enerjimiz bu yönde. Önceliğimiz saat başı kaç kişinin üye olduğunu kontrol etmek değil; uzun soluklu düşünüyoruz.”

Apple Music ile ilgili yeni havadislere gelince, iTunes Festival’in yerine geçen, Eylül’de Londra’daki Roundhouse’da gerçekleşecek olan Apple Music Festival’in ilk isimleri belli oldu: The Weeknd, Disclosure, Florence and the Machine, Leon Bridges, Pharrell Williams, The Chemical Brothers…

www.applemusicfestival.com

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com