Pharrel ile birlikte okyanus kirliliğine savaş!

Pharrell-Williams-Raw-for-the-Oceans

Dünyanın en sevilen blucin markalarından biri olan G-Star, “Raw for the Oceans” koleksiyonuyla okyanus kirliliğiyle savaşıyor. Marka bir kez daha Pharrell Williams ile işbirliği yaparak, yeni bir mobil oyunun lansmanını yaptı.

Blucin markası G-Star, “Raw for the Oceans” koleksiyonuyla üç yıldır çevre kirliliğiyle, özellikle de denizlerin ve okyanusların kirliliğiyle savaşıyor. Başarılı oluyor da.

Projeyi destekleyenler arasında megastar Pharrell Williams da bulunuyor. Ünlü sanatçı, G-Star ile birlikte koleksiyonun “Battle for Big Blue” isimli video oyununun lansmanında yer aldı.

Uygulamada kullanıcılar dünyanın en büyük denizlerinden plastik atıkları toplarken, karşılaştıkları tehlikelerden kaçmaya çalışıyorlar. Bu süreçte ise deniz kirliliğiyle ilgili bilgi sahibi olabiliyorlar.

Pharrell’in katkısı mı ne? Tabii ki App’ın fonunda çalan müziğin ona ait olması ve uygulamada rakip olarak karşımıza çıkması.

App. ile ilgili bilgi almak ve Pharrell Williams’ın projeyli ilgili düşüncelerini öğrenmek için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

rawfortheoceans.g-star.com

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com