Kate Bush’un tüm yaşamı bu kitapta!

4

Kate Bush’un “Wuthering Heights” parçası ile tüm “chart”ları altüst etmesi üzerinden tam 40 yıl geçti. Şimdi ise tüm kariyerine eşlik etmiş ve onun en özel fotoğraflarını çekmiş ağbisi, bu tanıklığın kitabıyla karşımızda.

Bundan tam 40 yıl önce pop müzikte beklenmedik, ezber bozan bir şey olmuştu. Müzik dünyasına Kate Bush isminde sıradışı, gizemli ve özel bir isim eklenmişti.

Hala gizemini koruyan ve ikonlaşan Kate Bush’un çocukluğundan beri hayranlık duyduğu ağbisi, ona tüm kariyeri boyunca eşlik etmiş, belki de en güzel ve içten fotoğraflarını çekmiş kişiydi.

Yedi yaşından itibaren kızkardeşinin fotoğraflarını çeken John Carder Bush’un Little Brown yayınevinden çıkan “Kate: Inside the Rainbow…” isimli kitabı, yine Carder’in ifadesiyle görsel bir biyografi niteliği taşıyor.

www.cathybook.co.uk

Kate_Bush_Photographs_Interview_Germany8

Kate_Bush_Photographs_Interview_Germany1 Kate_Bush_Photographs_Interview_Germany3-560x560 Kate_Bush_Photographs_Interview_Germany4 Kate_Bush_Photographs_Interview_Germany5 Kate_Bush_Photographs_Interview_Germany6-560x559 Kate_Bush_Photographs_Interview_Germany7-560x569

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com