Terry Richardson ve çocuk kitabı mı, ne alaka?

Apartamento_Childrens_A-Z_Book_04

Valla öyle. Sıradışı yaşam dergisi Apartamento yine sıradışı bir çocuk kitabına imza attı. Adı üstünde alfabe kitabı olan “ABC” için, Juergen Teller, Terry Richardson gibi dünyanın en sivri ve şöhretli fotoğrafçıları bir araya geldi.

B harfi Baby için, N harfi Nose için, J harfi Jam ve de Z harfi Zuccini için… İspanyol dekorasyon ve yaşam dergisi Apartamento bir çocuk kitabı ile gündemde.

Apartamento nasıl bilinen dekorasyon/yaşam dergileri gibi değilse, aynı ekibin çıkardığı çocuk kitabı da diğer çocuk kitaplarına benzemiyor.

Yayıncılarının en yakın arkadaşlarının bebeklerinin olması üzerine – zaten ona ithaf edilmiş- hazırlanan kitaptan elde edilecek olan tüm gelir kanserli çocuklar ve ailelerini destekleyen Enriqueta Villavecchia Foundation‘a gidiyor.

Terry Richardson, Juergen Teller, Ryan Lowry, Wai Lin Tse, Linus Bill, Wolfgang Tillmans, Coke Bartrina ve Quentin de Briey gibi hayranlık duyduğumuz fotoğrafçıların fotoğraflarının yer aldığı, Editorial Cruilla’dan çıkan “ABC” kitabı Katalanca da olsa, mutlaka edinilesi bizce.

apartamento-itsnicethat-3 apartamento-itsnicethat-5 apartamento-itsnicethat-6 apartamento-itsnicethat-8 apartamento-itsnicethat-9 apartamento-itsnicethat-11

 

 

 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com