Brad Pitt ve Netflix’ten, Bong Joon-ho’ya tam destek!

cdn.indiewire

“Snowpiercer”in yönetmeni Bong Joon-ho’nun, başrollerde Tilda Swinton ve Jake Gyllenhaal’ı oynatacağı OKJA isimli canavar filmine, Brad Pitt ve Netflix’ten destek geldi. 

“Snowpiercer”in yönetmeni Bong Joon-ho, yeni filmi için aradığı dev bütçe desteğini ve ihtiyaç duyduğu kreatif huzuru, ona her ikisini de bahşeden Ted Sarandos ve Brad Pitt’ten buldu.

Hatırlarsanız, sene başında Netflix, Brad Pitt’in yapım şirketi Plan B ile ortak 60 milyon dolarlık “War Dogs” filmine giriştiğini duyurmuştu. Belli ki iki firmanın arasındaki ilişki verimliliğini tam gaz sürdürüyor.

Zira şimdi de “Snowpiercer” yönetmeni Bong Joon-ho’nun yeni projesi “Okja” için kolları sıvamış vaziyetteler. Netflix projeye finansal yatırım yapacak, Plan B ise co-production vergilerini üstlenecek.

“Okja”nın oyuncuları da dillere destan isimlerden oluşuyor: Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal, Paul Dano, Bill Nighy ve Kelly MacDonald.

Filmle ilgili detaylar gizli tutulsa da, yönetmeni, filmdeki canavarı “müşfik ruhlu”, filmin konusunu ise ‘taşralı bir genç kız ile bir canavarın sıcak ilişkisi’ olarak tarif ediyor.

“Okja”nın prodüksiyonuna Nisan 2016’da Kore’de ve ABD’de başlanıyor. Gösterim için öngörülen tarih 2017’nin ilk yarısı.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com