Hata yapmaktan korkma, yoksa güvenli alanında geberip gidersin!

repro-6

Bugün Düsseldorf’daki NRW-Forum’da açılan EGO UPDATE sergisinin içinde yer alan, Erik Kessels imzalı The Embarrassment Show kusurluluğa, hata yapmanın gerekliliğine ve utanca methiyeler düzüyor.

Düsseldorf’daki uluslararası kültür ve sanat merkezi NRW-Forum’un başına Alan Bieber (gazeteci, kürötör, Arte Creative’in yayın yönetmeni) geçtikten sonra, başta enstitünün kurumsal kimliği olmak üzere, içeriği de dinamikleşiyor ve tazeleşeliyor; eski tapon görünümünden eser yok.

Bieber’in yönetiminde bugün EGO UPDATE üst başlıklı karma sergiyle açılışını yapacak olan NRW-Forum Düsseldorf’un kurumsal kimliğine imza atan isim ise KesselsKramer’in kreatif direktörü Erik Kessels.

Dünyanın en kötü otelinin kampanyası, tavşanlarla ilgili kitaplar, jiklet heykeller, ayak enstelasyonu gibi ters köşe ve fikirli işleriyle bilinen Erik Kessels’in bulaştığı NRW-Forum Düsseldorf’tan demek ki, heyacan verici projeler duyacağız.

İlki de yarın başlıyor. NRW-Forum Düsseldorf’un en tepesinde bulunan ftlbr#01: The Embarressment Show sergisinde, Kessels’in, ECAL/University of Art and Design, Lausanne’daki öğrencilerinin, güvenli bölgeden çıktıktan sonra ortaya çıkardıkları eserler görülebilir.

NRW-Forum Düsseldorf”un yenilenmesinden ve yönetimin değişmesinden sonra açılışı yapacak olan EGO UPDATE sergisi bugün, 19 Kasım 2015’te açılıyor ve 17 Ocak 2016’ya kadar devam ediyor.

www.nrw-forum.de

emb2 emb1

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com