Google ile ömürlük fotoğraflarınızı yedekleyin!

unnamed

Google’ın masaüstü yükleyicisi ile Mac veya Windows bilgisayarınızdaki, kameranızdaki veya depolama kartlarınızdaki fotoğrafları otomatik olarak yükleyebileceğinizi biliyor musunuz?

Windows veya Mac bilgisayarınızdan ve bilgisayarınıza her telefon, fotoğraf makinesi veya hafıza kartı bağladığınızda Google Fotoğraflar Yedekleme masaüstü yükleyicisini kullanarak fotoğraf ve video yedekleyebilirsiniz.

Google Fotoğraflar Yedekleme’yi bilgisayarınıza kurduğunuzda, fotoğraf ve videoların telefon, fotoğraf makinesi veya hafıza kartından yüklenmesini tercih edebilirsiniz.

İlk seferinde onayınız alındıktan sonra, bilgisayarınıza her telefon, fotoğraf makinesi veya hafıza kartı bağladığınızda, takılan cihazdaki fotoğraf ve videolar otomatik olarak yedeklenir (bununla ilgili bir ayar yaptıysanız).

Fotoğraf ve videolarınız Google Fotoğraflar kitaplığınıza yedeklenir ve paylaşmayı tercih etmediğiniz sürece gizli kalır.

photos.google.com adresine giderek veya mobil cihazınızdaki Google Fotoğraflar uygulamasını kullanarak fotoğraf ve videoları görüntüleyebilir, düzenleyebilir, paylaşabilir ve silebilirsiniz.

Bu arada yüklediğiniz fotoğraflar arasında arama yaparken de, sadece yüz araması değil, aynı zamanda obje araması da yapabiliyorsunuz. 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com