Stalk’lamak yok, arkadaş olarak eklemek yok…

1513751_319794398228906_4443163439336083353_n
Kısa bir süre önce lansmanı gerçekleşen, ortak ilgi alanlarına göre sosyalleşme fırsatı sunan, Emin Erenoğlu ve Fatih Uslan’ın yarattığı uygulama Pipo, App Store’da! 

Pipo nedir, ne değildir diye merak edenler için, yaratıcılarından Emin Erenoğlu projeyi şöyle anlatıyor:

“Pipo, şehir içinde istediğimiz zaman ulaşabileceğimiz bir ağ yaratıyor. Bu ağ; aklımıza bir soru düştüğünde, bir konu hakkında daha fazla bilgi almak istediğimiz anda, bir filmden çıkıp ve onun hakkında konuşmak istediğimizde, bir kitabı bitirip ya da bitirmeden onun ve yazarı hakkında bir çift laf etmek istediğimizde, o insanlarla sizi tam o anda buluşmanızı sağlıyor.

Uygulama 25 Aralık’tan beri App Store‘da. 2000’in üzerinde insan tarafından kullanılmakta. Heyecanımız büyük, yaptığımız işler cesurca.

Amacımız şehirdeki üreten, düşünen, bilginin peşinden koşan, bu şehirde turist, seyyah, Erasmus’lu olan insanların birbirlerine istedikleri zaman ulaşabilecekleri bir ağ yaratmak.

Bu bir date uygulaması değil; stalk’lamak yok, arkadaş olarak eklemek yok, following yok. Herşey (Pipo’nun gizlilik prensiplerine uygun olarak) gerçek hayata yönelik…”

www.pipo.io
www.facebook.com/pipoapp

Pipo | Promo from Pipo on Vimeo.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com