Alexander Skarsgård !f İstanbul’un konuğu

Alexander Skarsgard01

“True Blood”daki vampir Eric Northman rolüyle fenomene dönüşen İsveçli oyuncu Alexander Skarsgård, !f İstanbul’un konuğu olarak ilk kez Türkiye’ye geliyor!

İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde 18 Şubat’ta başlayan 15. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin 2016 konuklarından biri de, “Diary of a Teenage Girl/Bir Genç Kızın Gizli Defteri”nin oyuncularından Alexander Skarsgård olacak!

HBO dizisi “True Blood”daki vampir Eric Northman rolüyle dünyaca ünlü bir isme dönüşen İsveçli oyuncu, 21 Şubat Pazar günü saat 14:00’te Cinemaximum Kanyon’da “Oyunculuk Üzerine Küçük Bir Sohbet” başlıklı konuşmaya katılacak ve Meltem Cumbul’a oyunculuk kariyerini anlatacak.

Türkiye’ye ilk kez gelen Alexander Skarsgård, !f İstanbul’un Galalar bölümü filmlerinden “Bir Genç Kızın Gizli Defteri”nde sevgilisinin kızıyla birlikte olan Monroe rolünde karşımıza çıkıyor.

Oyuncu Marielle Heller’ın Phoebe Gloeckner’in aynı adlı çizgi romanından uyarladığı film, 1970’li yıllar San Francisco’sunda geçiyor ve Minnie adlı genç bir kadının cinselliğe dair hislerini ve düşüncelerini eğlenceli bir dille anlatıyor.

Özellikle Bel Powley’nin oyunculuğuyla çok konuşulan ve Skarsgård’ın yanı sıra Kristen Wiig’i de izlediğimiz “Bir Genç Kızın Gizli Defteri”, Sundance’te Görüntü Yönetmeni Ödülü’nü kazanmış, Berlin’in Generation bölümünde “En İyi Film” seçilmiş ve bağımsız sinemanın en önemli ödüllerinden Gotham’da da Powley’e En İyi Kadın Oyuncu Ödülü getirmişti.

Alexander Skarsgård

Oyunculuk Üzerine Küçük Bir Sohbet

Moderatör: Meltem Cumbul

Saat: 14:00

Tarih: 21 Şubat 2016, Pazar

Yer: Cinemaximum Kanyon

Sohbete katılım sayısı sınırlı. Başvurular için tıklayın.

www.ifistanbul.com

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com