Taze meyve ve sebzelerden enstalasyon yapıyor!

about-banner

Foodstyling’cisi iseniz, mesleğiniz kadar havalı işler yaptıkça varsınız. Hele hele bıkmadan usanmadan salata yiyen bir kuşağı cezbetmek için yaratıcılığınızın sınırı olmamalı. 

Yemek fotoğrafçıları ve yemek stilistleri yan yana geldiğinde biraz büyücülük, çokca yetenek, en çok da yaratıcılıktır esas olan. Hangi yaratıcı iş öyle değil ki diyeceksiniz ama taze meyve ve sebzelerle uğraşan bu insan evlatlarının işi o kadar da kolay değil.

Ortaya çıkacak olan sonucun bütün duyuları harekete geçirmesi, iştah uyandırması ve imrendirmesi şart. Amba Locke de öyle düşünüyor. Locke, yemek styling’inin net kuralları olduğunu yeni çıkan kitabı Nourish‘te uygulamalı olarak anlatıyor. Dahası, taze sebze ve meyvelerle yaratttığı enstalasyonların nefis baskılarını meraklılarına web sitesi üzerinden satıyor.

Pek çok dergi ve kitaplarda çalışmaları yayımlanan, kumaş, duvar kağıdı ve aksesuvar tasarımlarıyla da kendinden söz ettiren tasarımcı ayrıca sapına kadar vegan.

Hermes gibi Anthropologie gibi markalara ilham veren Amba Locke’nin Raw Vegan Blonde isimli bir de Instagram hesabı var.

www.ambaliving.com

45L5rdXFHpCTnd72nakBS2K0sMpRpgtX bIj37nhCxQnu1cNmv5iEmHKoO6fYq4Fh K2ozzr0TgeGrXRIDISfeUGoPG5PNaIbR nSfh3s3h694PO4JWRaq8PzwmrCjP4oOf XEpJZlLC8wZcfvPWBxW3cjmhNBdo6I10 xuAzbR3oHOAQJkkRiLf9m4GbW0fn4XB2 z3lbOGkxOMcDOsTXL79HFxcqIX9rTXjF zXzomRxrrynjCREdpfiS7KnAAkeovO3J

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com