Airbnb acayipleşti, köpek balıkları komşularınız olabilir!

Airbnb-Shark-Underwater-Room-01-AIRBNBWTR0316

Airbnb’yi kullanmayan yoktur herhalde. Dünyanın dört bir yerinde, en ucuzundan en pahalısına, geçici yuva sağlayan kurum, “şanslı” üç üyesine köpek balığı manzaralı bir gece vaadediyor.

Düşünsenize, dev bir akvaryumun dibinde, her tarafı cam olan bir odada bir gece geçiriyorsunuz; etrafınızda köpek balıkları kol geziyor. Böyle bir yerde uyunmaz herhalde, uyunsa bile, göreceğiniz kabuslar, uyanıkken göreceklerinizden daha iyi olabilir.

Airbnb’nin “Night At The Shark Aquarium”isimli bu sevimli, promosyon amaçlı kullandığı yeni lokasyonu tarihi Aquarium de Paris’nin içinde bulunuyor.

Orada bir gece geçirmek isteyen ölümüne susamışlar ise, nereden geldikleri ve neden orada bir gece geçirmek istediklerini anlatan üç Tweet uzunluğunda bir kompozisyon yazarak çekilişe katılabilecekler.

Kazanan “talihliler” nerede yaşıyor olurlarsa olsunlar, ücretsiz olarak uçakla Paris’e gidebilecek ve köpek balıklarının “misafirperverliğinde” ağırlanacak. Ne duruyorsunuz, katılmak için hemen tıklayın!

airbnb-underwater-bedroom-shark-aquarium-paris-dinner-large airbnb-underwater-bedroom-shark-aquarium-paris2-large dc-Cover-mk44agr3gmlui2j1qv4frr3ct5-20160330194727.Medi o-SHARK-TANK-AIRBNB-570 3058401-inline-i-1-shark-tank

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com