Mark Zuckerberg’in H&M reklamında işi ne?

fft31_mf7690930

Mark Zuckerberg, kreatif insanların sabah ne kıyafet giyeceklerini düşünmemeleri için H&M ile ortaklaşa bir koleksiyona imza attı. Yakında ortalıkta Zuckerberg’in favori giysisi gri tişört ve blucin ile dolaşan bir sürü insan görebiliriz.

Yaratıcı insanların her sabah ne giyeceklerini düşünmeyi sevmedikleri biliniyor. Çoğunluk aynı şeyi giyip çıkıyor zaten.

Düşünecek onca şey varken, bir de kılık kıyafete kafa yormak istemeyenlerden biri de Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg. Zuckerberg tam da bu nedenle tekstil devi H&M ile birlikte kendi adını taşıyan bir koleksiyona imza attı.

“Gün içinde işimle ilgili olanlar dışında ne kadar az şeye karar vermek zorunda olursam, o kadar iyi” diyen Zuckerberg’in koleksiyonu iki giyim parçasından oluşuyor. Bir gri tişört ve bir blucin. O kadar!

“One less thing to think about in the morning” sloganıyla pazarlanan koleksiyon paketinde 7 tişört ve bir blucin bulunuyor.

Zuckerberg imzalı bu kapsül koleksiyon “Limited Edition” olarak 1 Mayıs’tan itibaren tüm dünyada satışta MI ACABA??!!!

Şaka şaka, bütün bu tumturaklı kampanya, kampanya için hazırlanan özel web sitesi ve varmış gibi lanse edilen ürünler, Zuckerberg’in -elbette H&M ile ortaklaşa- 1 Nisan için hazırladıkları ve prodüksiyondan kaçınmadıkları bir şaka.

Ama doğrusu biz de inandık ve böyle bir koleksiyon hazırlandığı takdirde satış rekorları kıracağından da hiç şüphemiz yok.

markforhm.com

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2020 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com