Al sana bir koltuk, ver bana bir resim!

12967520_1003670086385344_8515985979280356124_o

Değiş Tokuş Sergi 2016, 15 Nisan Cuma akşamı Adasanat’ta açılıyor! 17 Nisan Pazar akşamına kadar açık kalacak sergide, çok sayıda sanatçının farklı sanat dallarındaki eserleri, ziyaretçilerin teklifleri karşılığında değiş tokuş edilecek.

“Beğendiğin eseri, para dışında herhangi bir teklifle değiş tokuş yap!” mottosuyla bir kez daha açılacak alan Değiş Tokuş sergisi, bir karma çağdaş sanat sergisi. Sanat dalları, malzeme, teknik, konu veya sanatçı grupları ile sınırlı değil.

Resimden heykele, özgün baskıdan seramiğe, fotoğraftan illüstrasyona, sergiye katılan tüm eserlerin ortak noktası eserlerin para karşılığı satılmayacak olması.

Alıcılar sergi süresince arzuladıkları eserlerin yanlarına yapıştıracakları küçük kağıtlar üzerine tekliflerini yazabilecekler. İşin renkli kısmı da burada başlıyor. Teklifler para hariç her şey içerebilir. Garip bir açık artırma sürerken, teklifler arasında karşılaştırma yapabilecek tek kişi sanatçının kendisi.

Bu yıl Ofix, Adasanat, Açık Radyo ve Workattack tarafından desteklenen Değiş Tokuş Sergi, açılış gecesi dışında da farklı bir programa sahip olacakmış. O yüzden tüm detaylarla ilgili, aşağıdaki linkleri tıklayarak takipte kalın deriz!

Değiş Tokuş Sergi 2016 Sanatçıları:

Ahmet Doğu İpek//Alev Ermiş Mavitan//Artin Demirci//Aslı Akyüz //Ayşegül İzer//Burak Şentürk//Burcu Perçin//Céline//Feyzioğlu//CİNS //Deniz Altaş//Dilara Sezgin//Dilek Demirci//Ela Köseoğlu//Ercüment Usluer//Erdal Duman// Erdem Tuğ//Ethem Onur Bilgiç//Fatih Metin Demirkol//Feyzan Alasya//Gökhan Çiçek//Göksel Demir //Halil Yavuz Ertürk//Heval Tonger//Hülya Sözer//Meriç Karabulut//Merve Atılgan//Mine Göker//Murat İrtem//Nevzat Sayın//Orhan Cem Çetin//Orhan Kolukısa//Özgür Can Akbaş//Özlem Ünlü//Patricia Mathieu//Pelin Turgut//Pınar Ulus //Rafet Arslan//Sadi Tekin//Sidar Bakşi//Sinan Logie//Şebnem Çakaloğulları//Vardal Su Caniş//Yağmur Yılan//Yonca Saraçoğlu//Zeycan Alkış

facebook.com/degistokussergi

instagram.com/degistokussergi – @degistokussergi

www.degistokussergi.org 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com