In Hoodies ilk albümüyle karşımızda!

2676f9_f4c6d11d0be94f99beab18f2235ebb04
Murat Kılıkçıer aka In Hoodies, prodüktörlüğünü Brit Awards – En iyi Prodüktör ödüllü Chris Potter’in yaptığı bir ilk albümle karşımızda! ”A Lunar Manoeuvre” isimli albüm Müzik Hayvanı etiketiyle çıkıyor.

In Hoodies aka Murat Kılıkçıer’in 11 Nisan 2016 Pazartesi günü dijital olarak yayınlanan ”A Lunar Manoeuvre” albümü, Mayıs’ta bağımsız plak firması Müzik Hayvanı ve AK Müzik işbirliği ile CD formatında müzik marketlerde yer alacak.

Prodüktörlüğü Brit Awards – En iyi Prodüktör ödüllü Chris Potter tarafından yapılan albümde, Chris Potter’ın bir araya getirdiği deneyimli müzisyenler arasında daha önce Ian Brown, James, Nick Cave & Bad Seeds gibi isimlerle çalışan Tim Wills;

Madonna, Orbital, PJ Harvey, Massive Attack, Primal Scream ve daha birçok müzisyenle albüm kayıtları yapmış Steve Sidelnyk;

Ocean Color Scene basçısı Damon Minchella; Rain, The Lightning Seeds’den tanınan Martyn Campbell; Si Connelly ve Aliberk Aslan bulunuyor.

Bütün parçaların söz ve besteleri Murat Kılıkçıer’e (aka In Hoodies) ait. Albüm kapağı tasarımı ise Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com