Pictoplasma bu yıl çok daha karakterli!

show_character

4-8 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan 12. Pictoplasma Konferansı ve Festivali, Berlin’i bir kez daha güncel karakter tasarımı ve sanatın odağı haline getirecek. 

Konferanslar, workshop’lar, forumlar, animasyon filmi gösterimleri, karakter sergileri, parti ve performanslar… 4 ve 8 Mayıs tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşecek olan Pictoplasma Festivali, sanatın ve karakter tasarımının geleceğini şekillendiren yaratıcı isimlerini ve işlerini meraklılarıyla buluşturacak.

Festivalde uluslararası kreatiflerin ve üreticilerin geleceğin figüratif temsil şekilleriyle ilgili strateji alışverişi yapacakları konferansların yanı sıra, karakter tasarımı ve sanattaki son eğilimlerin gözler önüne serildiği film gösterimleri, Mitte ve Neuköln gibi çevrelere yayılan 19+ sergi ve partiler yer alacak.

Pictoplasma, 12. edisyonunda karakterlere ve karakter tasarımına her zamankinden daha fazla odaklanıyor. Karakterlerin tavırları, postür ve kişiliklerine ağırlık vererek SHOW CHARACTER? alt başlığıyla yaratıcı insanları davet ediyor.

conference.pictoplasma.com

PICTOPLASMA FESTIVAL 2016 Opener from Pictoplasma on Vimeo.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2020 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com