“Eş bulma sitelerinde vaadettiğin kişi ol!”

mother-mothers-day-hed-a-2016

New York temelli reklam ajansı “Mother”ın Anneler Günü’ne özel hazırladığı, ‘sen aptal işinden şikayet edesin diye, annen seni 9 ay karnında taşımadı’ gibi, anne öğütleriyle dolu outdoor kampanyası müthiş!

New York’ta lanse edilen, “Mother” ajansının hazırladığı yeni bir outdoor kampanyası şimdilerde tüm dünyada dillerde.

Annelerin ve öğütlerinin yer aldığı billboard’lar gerçekten de çarpıcı: “Eş bulma sitelerinde vaadettiğin kişi ol” gibi ya da şehrin köpek gezdirilen parklarındaki küçük tabelalarda yazdığı gibi, “Seninkilerini ben temizledim, onlarınkini de sen temizle”

Mother N.Y. ajansının kurucu ortaklarından Paul Malmstrom, Adweek dergisinin, neden böyle bir kampanya yaptıkları sorusuna verdiği yanıt şöyle: “Şimdilerde hayatımızı etkileyen insanlarla ilgili çok şey yazılıp çiziliyor. Halbuki hayatımızda en etkin olan insanlar anneler ve bizim annelerimiz. Onların bize etkili sözler söylemelerini istedik.”

150 ajans çalışanının annesine veya anne figürü olarak gördüğü kadınlara gönderdiği e-mailler’e karşılık veren annelerin sözlerinden oluşan kampanya, sadece “Anneler Günü”nü kutlamak için değil, aynı zamanda tüm çalışanlara, gösterdikleri efor için teşekkür niteliği taşıyor. Öyle ki ajans, Anneler Günü’nden sonraki pazartesi gününü de tatil ilan ediyor.

Mother N.Y.’ın CEO’su Peter Ravailhe ise yine Adweek’e şunu söylüyor: “Açıkçası, New York’a biraz pozitivizm, biraz anaç sevgi aşılayarak, insanların yüzlerinde tebessüm oluşturmak istedik”.

Bu hafta New York’ta dolaşanlar gözlerini açık tutsun ve doğrudan annelerin kalbinden gelen tavsiyelerle, onları hatırlasınlar…

www.mothernewyork.com

dog mother-posters tash

 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com