National Geographic’ten hayvan “Selfie”leri

Selfie_National_Geographic-11-620x465

Malum, artık “Selfie” ile ilgili olumlu bir şey yazmak kadar, olumsuz bir şey yazmanın da bayatladığı zamanlardayız. Yine de “Selfie”ye doyamıyoruz. O zaman “Selfie”nin spektrumunu genişleten National Geographic’e bakalım.

İstesek de istemesek de tuzağa düştük ve işin içinden çıkamıyoruz; sosyal medyanın esiriyiz, hatta askerleriyiz. Hal böyle olunca, teknolojinin önümüze koyduğu nimetleri sonuna kadar sömürmek, yeniliklerden haberdar olmak istiyoruz.

National Geographic bütün bu durumlara gevşek ve kendinden emin bakanlardan. Uluslararası dergi, Brezilyalı ajans Diomedia Stock Photos‘u yanına alarak yeni bir “Hayvan Selfie’si Kampanyası”na imza atmış. Kampanyada, vahşi hayvanlar “Selfie” fotoğraflarının çekildiği en tipik lokasyonlara nakşedilmiş.

Peki National Geographic’in derdi ne diyecek olursanız, şöyle ki, sloganı ‘Dışarıda çok fazla çirkin hayvan görseli var’ olan kampanya, harika çekimler görmek isteyenleri doğru adrese, yani dergi sayfalarına davet ediyor.

Selfie_National_Geographic-21-413x620 Selfie_National_Geographic-31-413x620 Selfie_National_Geographic-41-413x620 Selfie_National_Geographic-51-413x620 Selfie_National_Geographic-61-413x620

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com