Türkiye’nin ilk gerçek zamanlı filmine 2.400 seyirci aranıyor!

dehset

Erdal Yaprak’ın yöneteceği Dehşet Seni Bulur filmi için kitlesel destek sitesi fongogo sitesinde hesap açıldı. Filmin sinemalarda vizyona çıkarılması için desteğe ihtiyaç olduğu açıklandı.

Bu desteği toplamak amacıyla 4.000 bilet fongogo.com üzerinden ön satışa sunuldu. Eğer 2.400 bilet satılırsa filmi hayata geçirmek için gereken minimum bütçe tamamlanmış olacak.

Sitede sadece biletler değil, afişler, DVD’ler ve gala davetiyesi ve ortak yapımcılık ödülleri de mevcut. Filmle ortak yapımcı olan destekçiler sadece boş ünvan almakla kalmayıp, imzalanacak sözleşme ile gerçekten filme ortak yapımcı yapılarak, filmin kazancından da pay alacaklar.

Filmin içeriğiyle ilgili fongogo sitesinde yer alan bilgi ve çağrı ise şöyle:

Dehşet Seni Bulur; kadına şiddetin milli spor olduğu ülkemizde, 4 kişilik bir çete tarafından izlenip kaçırılan genç kadınlardan birinin, çetenin zannettiği gibi savunmasız ve zayıf çıkmaması üzerine yaşanan 2 saatlik heyecan dolu kurtuluş mücadelesini gerçek zamanlı olarak izleyeceğiniz, soluk soluğa bir macera/gerilim filmidir.

Gittikçe ölümcülleşen dünyada esas tehdidin ve korkulacak olanın bazı belirsiz uhrevi varlıklar değil, her gün aralarında yürüdüğümüz, bizi uzaktan izlediğini fark etmediğimiz, kendini bizden üstün gören, cezalandırılmayacağını düşünen kötü niyetli insanlar olduğuyla ilgili olan bu sinema filmimize yapacağınız katkı ve göstereceğiniz ilgi, ilk uzun metrajlı filmini gerçekleştirmeye çalışan bizler için çok önemli…

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com