Danimarkalı üç kreatif ajans Ikea için buluştu

ikea_hay_collaboration_film_v05_title_REC709-00278

Danimarkalı kreatif ajans Kühl & Solvstrom’dan Morten Kühl Christensen, Nikextension ve Barkas, “Ikea x Hay 2017″ koleksiyonu için bir araya geldi ve bir dizi muhteşem tanıtım filmi çekti. İşte ilki!

Boş bir evin içinde yuvarlanan camdan bir top, bir anda form değiştiren ve izleyeni hipnotize eden nesneler… “Ikea x Hay 2017″ koleksiyonunda yer alan ürünlerin malzemelerine odaklanan minimal bir tanıtım filmi var karşımızda.

Danimarka’nın ünlü mobilya şirketi Hay ve Ikea’nın ortaklaşa çıkardığı yeni “YPPERLIG” koleksiyonunun lansman filmlerinin altında yine Danimarka’nın önde gelen kreatif ajanslarının isimleri var: Kühl & Solvstrom’dan Morten Kühl Christensen, Nikextension ve Barkas.

Herhangi bir ürün göstermeden çekilen ilk tanıtım filminde 3D animasyon ve fotorealist render teknikleri kullanmış ekip. Çıkış noktası merak uyandırmak ve etkilemek olan ve ‘ben şimdi ne izledim’ sorusunu sordurmayı amaçlayan filmden biz doğrusu çok etkilendik.

ikea_hay_collaboration_film_v05_title_REC709-00542 ikea_hay_collaboration_film_v05_title_REC709-00632 ikea_hay_collaboration_film_v05_title_REC709-00996

www.mortenkuhl.com
www.kuhlsolvstrom.com
www.nikextension.com
www.thebarkas.com

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com