2013’e veda ederken…

traceloops-1

Toplumsal ve siyasi yönden hepimize şaşkınlık, üzüntü, coşku, sevinç bir o kadar da acı veren bir yılı geride bırakıyoruz. Telafisi mümkün olmayan kayıplarımız büyük, kazançlarımız da…

Dergi olarak kazançlarımız büyük. Tasarıma, kreatif düşünceye, yeni fikirlere odaklanarak hazırladığımız Cut Magazine, dijitale geçtikten sonra on binlerce yeni okur kazandı.

Toplumsal meseleleri de dikkate alan, belli bir duruş ve tavırdan ödün vermeyen, 2010’den beri varolan, 2011’den beri dijital olarak çıkan yayınımız, 2013’te bilinirliğini önemli ölçüde arttırarak, yaratıcı insanların ve kurumların takibe aldığı bir dergi artık.

Grafik tasarımdan animasyona, illüstrasyondan fotoğrafa, ses tasarımından görsel efekte; reklam, film, yapım gibi alanlara hizmet veren ve daha pek çok alana uzanan bir içerikle, siz okuyucularımızın kalbine ve zihnine girebildiğimiz için teşekkür ederiz.

2014’te de aynı heyecanla, aynı iştahla, aynı sevinçle birlikte olmak dileğiyle, yetenekli animasyoncu Matthias Brown‘un “rotoscoping” tekniği kullanarak yarattığı, özellikle de bu yılki şaşkınlığımızı ifade eden bir “gif”le 2013’e veda ediyoruz.

 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com