İki tasarımcı kız kardeşe Grammy Ödülü

backstage design studio

RK-LongNightMoon-CoverGlow1

RK-LongNightMoon-Cover1

RK-LongNightMoon-BackGlow1

Austin temelli Backstage Design Studios’un mahir kurucuları Sarah ve Shauna Dodds kız kardeşler iki gün önce düzenlenen 56. Grammy Awards’da En İyi Plak Ambalajı Tasarımı ödülünü aldılar.

İki gün önce sonuçlanan 56. Grammy Awards’da tasarıma da ödül verildi. Best Record Package/En İyi Plak Ambalajı Tasarımı ödülüne Teksaslı grup Reckless Kelly’nin albümü Long Night Moon layık görüldü. Ay ile ilgili tasarımın arkasında ise Backstage Design Studios’un imzası var.

Backstage Design Studios’un Reckless Kelly ile birlikte çalışması yeni değil. Tasarım şirketi, grubun bir önceki sirk temalı albümü Good Luck & True Love ile yine Grammy’e aday gösterilmişti.

Sarah ve Shauna Dodds kız kardeşlerin kurucusu olduğu, Austin temelli Backstage Design Studios‘un Grammy ödüllü Long Night Moon albümü ise pek çok yönden dikkat çekici.

Ambalajın içinden çıkan UV ışığı ile plak tasarımının içinde görünmez mürekkeple basılıp gizlenmiş olan kodları algılayabiliyorsunuz. Işığın görünür kıldığı yerlerde parçaların hikayeleri, sözleri, akorları beliriyor.

Albümün içinden bir de kat kat poster çıkıyor ki, o da muazzam. Grubun geçmişindeki önemli tarihleri, ay takvimi üzerinde işaretleyen bu poster tek başına bile ödülü hakediyor.

http://backstagedesigns.com/

 

 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com