Müsaitseniz Can Bonomo evinize geliyor!

ev oturmasi

Can Bonomo, internette gerçekleştirdiği Online Konserler serisinin 7.sini 16 Şubat Pazar akşamı saat 21:00’da evinin salonundan izlesene.com üzerinden gerçekleştiriyor. İşte olayın 5N1K’sı:

Kim ve Ne?

Ev Oturması 7. İlk defa Can Bonomo tarafından internet üzerinden gerçekleştirilen Online konserler takipçiler tarafından ilgi görüyor. Bonomo, aslında arkadaşlarıyla sık sık yaptığı doğaçlama müzik ve sohbetlere, takipçilerini de dahil ederek, kendine özgü online performanslar gerçekleştiriyor.

Ne zaman?

16 Şubat Pazar saat tam 21:00’da www.izlesene.com/canbonomo’ya tıklıyorsunuz.

Nerede?

Sohbete katılmak isteyenler www.facebook.com/canbonomo sayfasından ya da #evoturması @canbonomo başlıkları ile twitter’dan dahil olabiliyor.

Nasıl?

Bonomo, müzisyen arkadaşları ile beraber evinin salonunda www.izlesene.com/canbonomo üzerinden yayın yapıyor. Akustik performans ve interaktif sohbetlerle takipçileri ile 2 saat geçiriyor. Dileyenler www.facebook.com/canbonomo sayfasından veya #evoturması @canbonomo başlıkları ile Twitter’dan sohbetlere dahil olabiliyor hatta zaman zaman telefon bağlantısı ile de katılabiliyor.

Neden?

Dünyada da bu tür örneklerin ilgiyle karşılandığını, müzisyen ve dinleyici arasındaki bağları güçlendirdiğini biliyoruz. Can Bonomo’nun oldukça fazla hayran kitlesi var ve onun, “online konserler” vererek, iletişim ve tanıtım konusunda da mahir olduğunu anlıyoruz.

 

 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com