Peki, seni durduran nedir?

manifesto black final jpeg copy 3

Live Unbound ve We Are People ortaklığında hazırlanan “What’s Stopping You?/Seni Durduran Nedir?” filmi insanları korkularıyla yüzleştiriyor.

Hepimiz birbirimize bağlıyız; tüm dünya, tüm canlılar… Son yıllarda yaşanan doğa felaketleri, savaşlar, işsizlik, açlık vb. birleşmemizi ve dayanışma içinde yaşamamızı net olarak şart koşuyor. Peki bunu başarabiliyor muyuz?

Kutuplaşmanın keskinleştiği bir coğrafyada ihtiyaç duyduğumuz şey, birbirimizi anlamak, hoşgörülü olmak, karşılıklı saygı göstermek; en önemlisi de korkusuzca yaşamak, yaşadığımızı hissetmek…

Live Unbound , korkusuzluğa adanmış, insanın günümüzde en çok yaşadığını hissetmeye ihtiyaç duyduğunu ve bunun ancak sınırları zorlayarak ve cesaretle mümkün olduğunu (yukarıdaki yazıyla) manifestolaştıran bağımsız bir organizasyon. (1. video)

We Are People insan hikayelerine odaklı projeler yaratan bir diğer oluşum. İkisinin ortaklaşa hazırladığı “What’s Stopping You?/Seni Durduran Nedir?” filminin, halet-i ruhiyemize bir nebze olsun iyi geleceğini düşünüyoruz. (2. video)

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com