addresistanbul 9. yılında yaratıcılığı kutluyor!

10631246_767307106652347_4125322297275059479_o

Şehirde yaratıcılığın her alanını kucaklayan; tasarımın hayatımızın odak noktasında yer almasını ve tüm yaratıcıları destekleyen addresistanbul, 9. yıl sergisiyle yaratıcılığı onurlandırıyor.

“Yaratıcılığın Addres”i isimli sergide yer alan ve son 9 yılda Türkiye’de yaratıcılığıyla öne çıkan, günlük hayatımızı şekillendiren ve değiştiren projeler, tasarımcılar, mimarlar, sanatçılar, kısacası şehri yaşayan yaratıcılardan oluşan 50 kişiye yakın bir Danışma Kurulu ile birlikte seçilmiş.

Tasarım, mimarlık, etkinlik, gastronomi gibi pek çok alandan 100’ün üzerinde projenin yer aldığı 9. Yıl Sergisi, genç veya tecrübeli; tasarımcı, mimar, şef, müzisyen; bir ürün, bir bina, bir sanat eseri, bir film, bir poster, bir yemek, bir etkinlik; her türlü yaratıcı projeye kucak açmış.

www.yaraticiliginaddresi.com

Danışma Kurulu

Kamil Afşar, Sıla Akalp, Erdem Akan, Oya Akman, Sezgin Aksu, Yaprak Aras, Hatice Armağan, Murat Armağan, Elif Atay, Ömer Atay, Ali Bakova, Ceyda Balaban, Uçman Balaban, Gürhan Bakırküre, Ayşe Bali, Bertan Berk, Fulya Bozkurt, Banu Bölen, Gamze Bursa, Elif Cemal, Ela Cindoruk, Gaye Çevikel, Levent Çırpıcı, Doğanberk Demir, Kaan Düzarat, Alpay Er, Sertaç Ersayın, Ulaş Eryavuz, Ayşe Ferhangil, Işık Gençoğlu, Bennu Gerede, Elif Güvenen, Joelle Hançerli, Orhan Irmak, Ömer Kanıpak, Çağlar Kanzık, Başak Kocabıyıkoğlu, Defne Kocabıyıkoğlu, Cem Kocacıklıoğlu, Ayşe Kucuroğlu, Füsun Kuran, Atilla Kuzu, Şule Koç, Cemre Narin, İsmail Öklügil, Seyhan Özdemir, Karin Özdemircioğlu, Pelin Özgen, Kerem Piker, Aziz Sarıyer, Derin Sarıyer, Ece Sükan, Kunter Şekercioğlu, Murat Tamgüç, Semih Tirkeş, Mustafa Toner, Vahit Tuna, Seda Türen, Bahar Yalçın, Can Yalman, Fatih Yılmaz, Tamer Yılmaz, Ali Yorgancıoğlu.

Yaratıcılığın Addresi sergisi 22 Aralık 2014 – 11 Ocak 2015 tarihleri arasında ‪#‎addresistanbul‬’da izlenebilir.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com