Pizza kafalardan Marliyn Monroe çizimlerine, coşan Instagram projeleri

foodhat02

Instagram projelerinin ciddi artış gösterdiği son zamanlarda, içlerinde fikir barındıran, cesur ve yaratıcı işleri araştırmak ve okuyucularımızla paylaşmak bizim için bir zevk haline geldi. Karşınızda “EveryHey” ve “ChiliPhilly”.

Bugün iki ayrı Instagram hesapından/projesinden bahsedeceğiz. Biri sinema ikonu Marilyn Monroe ve sokak sanatçısı Banksy’den, sitcom karakteri Alf’e uzanan illüstrasyonlarıyla öne çıkan “EveryHey”; diğeri ise göz alıcı, yiyecek temalı kasketler tasarlayan, yetenekli sanatçı Phil Ferguson’un “Crocheted Food Hats” tasarımları.

İspanya temelli tasarım stüdyosu “Hey”, Instagram üzerinde hayata geçirdiği “EveryHey” isimli projesiyle düzenli olarak mini illüstrasyonlar yayınlıyor. Melbourne, Avusturalya temelli sanatçı Phil Ferguson ise, el yapımı fantastik şapkalar yapıp, “ChiliPhilly” isimli hesabından paylaşıyor.

foodhat03 foodhat04 foodhat05 foodhat06 foodhat07 foodhat08 foodhat09 foodhat10BI_HeyProject_Illus_ALF BI_HeyProject_Illus_Banksy BI_HeyProject_Illus_Batman BI_HeyProject_Illus_MMonroe

 

 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com