Wonder Woman’ın ilk fragmanı hazır!

wonder-woman

2017 yazında izleyeceğimiz Wonder Woman’ın ilk resmi fragmanı iki gün önce San Diego’daki Comic-Con International’da Warner Bros. panelinde görücüye çıktı.

Önümüzdeki yıl gösterime girecek olan Wonder Woman’ın ilk resmi fragmanı yayına girdi. Patty Jenkins’in yönettiği, Gal Gadot’un Diana’yı  -Zack Snyder’in Batman v Superman: Dawn Of Justice‘inde de Wonder Woman olarak karşımıza çıkmıştı- Chris Pine’ın pilot Steve Trevor’u canlandırdığı filmin fragmanı Diana ve Steve’in ilk karşılaşmasıyla açılıyor. Devamı tahmin edileceği üzere zaten aksiyonun ve hızın hakimiyetinde ilerliyor.

Wonder Woman, gelen her türlü kurşun saldırısını karşılayabilen, hatta bu kurşunları düşmanına tekrar atabilen bir süper kahraman ve DC Comics karakteridir. Wonder Woman uçabilir ve halkalarıyla atak yapabilir. Amazon kraliçesi Hippolyte kilden yaptığı bir heykelin kendi kızı olarak hayat bulması için Olympos Dağı’ndaki tanrılara yalvardı. Böylece Wonder Woman dünyaya geldi ve adalet birliğinin saygın ve güçlü bir üyesi oldu. Güç olarak Superman’den sonra Adalet Birliği’nin en güçlü üyelerinden biridir. via

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com